Kivaa ja helppoa! Tällä tunnilla yhdessä tekeminen parantaa kontaktia ohjaajaan ja lihaskunto paranee. HAU-kuntotunnilla kokeillaan mm. koirien jumppapalloja, tasapainoilualustoja sekä esteratajoitteluun ja näillä vaikutetaan lihasten ja nivelten lisäksi korvien väliin kuluttamalla energiaa. Jumppaaminen tekee hyvää niin kotikoirille kuin harrastuskoirillekin – työkoirista puhumattakaan!
Kertatunti (yhden kerran harjoitus 45 minuuttia) on Nuuskulan lämpimässä koulutustilassa korkeintaan kolmen koiran ryhmässä:
maanantaina 20.12. kello 19
maanantaina 27.12. kello 17.45
keskiviikkona 29.12. kello 19
tiistaina 4.1. kello 19.30.
Ilmoittaudu oheisella ilmoittautumislomakkeella, jolloin hyväksyt Peruutusehtomme. Merkitse ”Koiran tiedot”-laatikkoon, mille harjoituskerroille osallistut. Vahvistus tulee 0,- hinnalla. Yhden harjoituksen hinta on 25,- ja maksetaan paikan päällä (käteinen, kortti, MobilePay). Harjoitus toteutuu, mikäli osallistujia on vähintään kaksi (oikeus aikataulun muutokseen). Lisätietoja saat myös tiedotteet@nuuskula.fi tai Tiinalta 040 517 6962.

Varaukset
Tämän tapahtuman varaus on suljettu.