Ohituskurssi 16.11.

Kurssilla vahvistetaan kontaktia taluttimen päiden välillä ja opetellaan rentoa hihnatyöskentelyä kaupunkialueella Porvoossa. Kurssin aloituspaikka ilmoitetaan osallistujille aloituskirjeessä.

Käytännön kurssikertoja Porvoossa on kolmena peräkkäisenä torstaina 16.11. – 30.11. kello 18.40. Kurssin kesto on 45 minuuttia ja ryhmässä on korkeintaan viisi koiraa.

65,00 Sis. ALV 24%

Saatavuus: Varastossa

Ohituskurssi sopii lisäharjoituksena pentu-, juniori- tai hihnataitokurssin rinnalle tai jälkeen. Ohituksia (toisia koiria, lapsia, autoja, sauvakävelijöitä… näitähän riittää) kannattaa harjoitella ennen kuin siinä alkaa ilmetä haasteita. On helpompaa opettaa tapoja toimia kuin opettaa ei-toivottuja tapoja pois.

Ilmoittaudu varaamalla paikka ja valitsemalla maksutapa, jolloin hyväksyt peruutusehdotkin. Lisätietoja tiedotteet@nuuskula.fi sekä Tiina 040 517 6962.

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.

Scroll to Top